Şirket Politikalarımız
Yönetim ve üretimde Toplam Kalite Felsefesi’ni benimseyen Kormetal, bu doğrultuda belirttiği temel ilkelerine sadık şekilde yoluna devam etmektedir.
Kormetal olarak, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak en büyük hedefimizdir. Bu bağlamda siparişler, uluslararası kalitede üretilirken, uygun fiyatlı olma ve tam zamanında müşteriye ulaştırma ilkemizden de asla ödün vermemekteyiz. Kalitemizi daima en üst seviyede tutabilmek için AR-GE çalışmaları yaparak üretim süreçlerimizin etkinliğini ve verimliliğini geliştirmekteyiz. Ailemizin bir ferdi olarak gördüğümüz müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve onlara karşı daima dürüst ve güvenilir olmak bizim için hayati önem taşımaktadır. Tüm süreçte ortaya çıkardığımız ürünlerimizin kalitesiyle dünya genelinde Türk Malı kalitelidir algısını yerleştirmek için de elimizden geleni yapmaktayız.
Dünden aldığımız derslerle yarını inşa ederken, doğal kaynakların hızla tükenmekte olduğunu ve geleceğimiz için doğru kaynak kullanımının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Doğaya saygılı bir süreçle yine doğa dostu ürünler üreterek, güzel yarınlar için bize düşen payı yerine getirmekteyiz.
Üretimdeki önceliğimiz her zaman insana ve içinde yaşadığımız çevreye duyulan saygımız ile başlar. Bu anlayış bizi; Üretim sistemimizi sürekli gözden geçirerek iyileştirmeyi, Yasal yükümlülüklere ve diğer gerekleri yerine getirmeyi, Kaliteli üretim ilkemizde; sıfır kaza ve sağlık sorunlarının yaşanmadığı güvenli çalışma alanlarını oluşturmayı, Enerji, hammadde ve doğal kaynakları verimli kullanmayı, En son gelişen teknolojileri kullanarak iş kazalarını ve çevre kirliliğini önlemeyi, Çevre kirliliğini kaynağında önlemeyi, atıklarımızı ve doğal kaynakların tüketimini azaltmayı, İş sağlığı ve güvenliği, çevre konularında tedarikçi firmalar, diğer paydaşlarımız ile işbirliği içinde olup resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkilerimizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.
Doğru yetiştirilmiş bir çalışanın bir şirket için en büyük kazanç olduğunu biliyoruz. Hayalleri olan ve kendini geliştirme isteğinde olan parlak zihinleri bu doğrultuda elimizden geldiğince destekliyoruz. Kusursuz bir makine gibi işleyen çalışma sistemimizde ahengi yakalamak için tüm çalışanlarımıza ekip ruhunu aşılayıp daha efektif ve yetkin bir çalışma ortamı hazırlıyoruz. Doğru insanı doğru konumda kullanarak “insan kaynağını” verimli kullanmak için çalışanlarımızın yetenek ve yeterliliklerini iyi analiz ediyoruz.

parallax background

Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Bilgi Talep Formu

transport2_pic23
Kormetal Sanayi ve Ticaret A.Ş.


0212 694 60 00
info@kormetal.com