Faaliyet Alanları


Kormetal Döküm

Temelleri 1978 yılına dayanan Kormetal, 42 yılı aşan tecrübesini nitelikli insan gücü ve son teknoloji ile birleştirerek yüksek kaliteli alüminyum döküm ürünler üretmektedir.

Alçak Basınç ve Yüksek Basınç alüminyum döküm fabrikalarında otomotiv, aydınlatma, beyaz eşya, ısıtma ve havalandırma sistemleri gibi sektörlerine yönelik yüksek kaliteli alüminyum döküm ürünler üretiyor.

Kormetal, sahip olduğu kalite belgeleri, yüksek kaliteli ve çevre dostu üretimi ile sektörün öncülerinden birisi olarak hem yurt iç hem de yurt dışı müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

kormetal-dokum
kormetal-jant

Kormetal Jant

1978 yılında İstanbul’da küçük bir atölyede alüminyum ve zamak parça üretimine başlayan Kormetal, 1986 yılında hafif alaşımlı jant üretim tesisini kurarak Kormetal markasıyla hafif alaşımlı jant üretimine başlamıştır.

%100 yerli üretim olan hafif alaşımlı jantları, ülke genelinde oluşturulan yaygın bayi ağı ile müşterilerine Kormetal markasıyla sunuluyor.

Kormetal Jantları, yılda 400.000 adet jant üretim kapasitesiyle hem yurt iç hem de yurt dışı müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

KMForged

1986 yılında hafif alaşımlı jant üretimine başlayan Kormetal kapsamlı AR-GE çalışmaları sonrasında 2017 yılında kişiye özel dövme jant üretim tesisini hayata geçirmiştir.

Kişiye özel tasarlanan bu dövme jantları her araca uygun olarak tasarlanan jantları ve KMForged markası ile müşterilerine sunmaktadır.

kmforged1
nokiantyres2

Nokian Tyres

Kormetal, 2010 yılından bu yana kış lastiğinin mucidi Finlandiyalı Nokian Tyres lastiklerinin Türkiye distribütörüdür.

Kuzey ülkelerinin zorlu kış şartlarına göre geliştirilen ve dünya buz üstünde hız rekorunun da sahibi olan Nokian, mükemmel güvenlik önlemleri ve yakıt tasarrufu özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır

Binek, SUV, hafif ticari araçlar için yaz, kış ve dört mevsim lastiklerinin yanında kamyonlar ve ağır iş makineleri için de lastikler üreten Nokian Tyres, zorlu kış yollarının yanı sıra bahar ve yaz aylarının değişken zemin özelliklerinde de üstün performans gösterir.

Kormetal, ülke genelinde oluşturduğu yaygın bayi ağı ile mükemmel güvenliği, yakıt tasarrufu ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkan bu üstün nitelikli lastikleri müşterilerine sunmaktadır.

parallax background

Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Bilgi Talep Formu

transport2_pic23
Kormetal Sanayi ve Ticaret A.Ş.


0212 694 60 00
info@kormetal.com